Брадавиците ја пробиваат ткаенината! Анџелина е фатена на улица без градник во чаршаф фустан – откриени гради, се исцртано

Холивудската актерка Анџелина Џоли (49) е фотографирана на улиците на Њујорк додека пазарела со својата ќерка Вивијан.Анџелина изгледаше модерно во долг бел фустан со целосно обичен крој на чаршаф додека радосно ги разгледуваше продавниците. Забележливо беше дека Ања не носи градник под фустанот, па погледот на нејзините гради и брадавици кои беа исцртани беше едноставно неодолив. Убавата актерка лежерно ја подигна косата со клип, додека носеше очила за сонце и во рацете носеше кафена чанта Селин.Вниманието го привлекоа чизмите кои беа во црна боја и целосно отстапија од изборот на летен фустан, бидејќи кој друг носи чизми на плус 30 степени. На 49-годишната американска актерка и режисерка и се придружила нејзината ќерка Вивијан додека обиколувала различни продавници, вклучувајќи ја и книжарницата Мекнали Џексон. 

Пронајдете не на следниве мрежи: