Бред Пит снимен со 26 години помлада девојка, фановите забележаа: Изгледа исто како Анџелина Џоли

Бред Пит и неговата 26-годишна девојка, Инес де Рамон, беа уловени на ретко појавување во јавноста додека присуствуваа на Британското ГП вчера.Фотографиите од дождливата трка во Формула 1 покажуваат дека 60-годишниот актер го води дизајнерот на накит за рака низ толпата на патеката Силверстоун во Нортхемптоншир, Англија.Двојката изгледаше исклучително весело. Инес се појави во пастелно син фустан, додека Бред носеше жолта јакна, бели панталони и капа.Нивните фотографии се проширија на интернет, а многу обожаватели на познатиот актер пишуваат дека 34-годишната Инес многу личи на поранешната сопруга на Бред, Анџелина Џоли.Фото:„Тој дефинитивно има девојка, многу личи на Анџелина“, „Невозможно е да не се забележи сличноста со Анџелина“, „Полоша верзија на Анџелина Џоли“, „Таа дефинитивно личи на Анџелина“, се некои од стотиците коментари.За потсетување, Бред моментално е во Велика Британија за да снима повеќе материјал за филмот „Ф1“. Поради штрајкови низ Холивуд во 2023 година, продукцијата на филмот беше прекината, што го објаснува долгиот процес на снимање, а во кината треба да се појави на почетокот на 2025 година.Филмот е за возачот Сони Хејс (Бред Пит), кој мораше да ја напушти Формула 1 по тешка несреќа Децении по неговото пензионирање, тој излегува од пензија и се натпреварува против најсилните во тимот со млад возач.

Пронајдете не на следниве мрежи: