Бред Пит (56) по 7-ми пат станува татко: Младата Германка е во 3-от месец од бременоста!?

Loading...

Веќе некое време се зборува за врската на познатиот холивудски актер, Бред Пит, и младата германска манекенка, Никол Потуралски, а приказната доби ново продолжение.
Американските медиуми пренесуваат дека Никол е бремена, а актерот наводно по седми пат ќе стане татко.

 

View this post on Instagram

 

🐆🐆🐆 . . #ootd #safari #nicolepoturalski #fashion #style #outfitoftheday #inspiration #instaphoto

A post shared by Nicole Poturalski (@nicole_poturalski) on


„Двајцата се возбудени, иако Бред на почетокот беше малку шокиран и збунет“, рекол извор близок на парот.
Странските медиуми пишуваат дека Никол е во третиот месец од бременоста и дека напролет треба да се породи.


„Нивната врска и однос многу се развија. Не планираа бебе, но, се случи, па сега се во слатко исчекување. Двајцата сакаат девојче, особено Никол, која веќе има син“, рекол изворот, а парот не коментирал на оваа тема.


Ниту Анџелина Џоли не ги искоментирала гласините, но со оглед дека официјалнно уште е во брак со Бред, оваа вест нема добро да ја поднесе.

loading...