Бремената Аделина изгледа прекрасно

Loading...

Аделина Тахири деновиве објави интересна фотосесија на која позира со трудничкото стомаче.
Познатата пејачка со албанско потекло на фотографиите е разголена, но ништо провокативно и безобразно.

На една од нив со неа е посилната половина, познатиот скопски адвокат Серјожа Марков со кој се венча пред неколку месеци.

loading...