Брена годинава славата ја прослави без гости- за време на вечерата еве како најмалиот нејзин син ја посрамоти девојка му

Loading...

Српската пејачка Лепа Брена вчера ја прослави славата Свети Архангел Михаил попозната како Арангеловден.
За жал годинава наместо бенд во живо и стотина пријатели и роднини семејството мораше само да го дочека и да го прослави овој светец.
И додека вечераа сите заедно Александра Пријовиќ ја фотографираше Брена како си игра со внукот, додека синот на Брена, Виктор ја сликаше неговата девојка која беше стрвна за јадење.
Тој додека ја снимаше скришно девојката таа јадеше домашни специјалитети направени од Брена, погледнете.

loading...