Брена се пресоблече, облече нешто што секоја невеста би се разбеснила

Loading...

Брена се пресоблече, облече нешто што секоја невеста би се разбеснила
Лепа Брена на венчавката на Александра и Филип се појавила во интересен шешир и со тоа го потполнила својот гламурозен изглед. Одбрала виолетов фустан за црковната венчавка, но набрзо го променила стајлингот.
Брена се пресоблекла во бел комбинизон со кој ги оставила сите без здив. Иако според традицијата, само невестата треба да биде во бело на венчавката, најверојатно свекрвата не ни знаела за ваков обичај па затоса и таа се одлучила на ваков чекор.

loading...