Брза салата со туна и грав

Loading...

Направете брза салата со туна.
СОСТОЈКИ:
црвена сечена пиперка
1 зелена сечена пиперка
1 главица црвен кромид
1 шолја варена шченка
1 шолја варен црвен грав
1 краставица сечена
2 мали конзерви туна
бибер, сол, масло, сок од лимон
Се става се заедно и се меша.

loading...