Брзи, едноставни и впечатливи: Брускети со домат, пршута и босилек

Loading...

Ви нудиме одлична идеја за брза закуска која е многу модерна кај нас во последно време. Станува збор за брускети. Ова е класично средоземноморско мезе, кое го има во многу варијанти, а за денес за вас избравме брускети со домат, пршута и босилек. Тие се лесни за подготвување и одлични за било која пригода. 
Потребните состојки и начинот на подготовка погледнете ги ТУКА.Ви нудиме одлична идеја за брза закуска која е многу модерна кај нас во последно време. Станува збор за брускети. Ова

loading...
Loading...