Британија ја напушта ЕУ на 12 април, на полноќ

Loading...

Во својата повеќегодишна кариера, една од најпознатите пејачки во регионот, Цеца Ражнатовиќ досега никогаш се нема појавено на јавна сцена без грам шминка.
Меѓутоа, синоќа пејачката се појави на сцената на Комбанк арена пред неколку стотина луѓе без грам шминка.


Имено, пејачката се појави за да го подржи својот пријател Душан Лазиќ Лаза, кој во Комбанк арената држеше мастер – клас за професионално шминкање.
Цеца му беше модел на познатиот шминкер, па тој повод на сцената без појави без грам шминка и му дозволи на Лаза да ја нашминка.

loading...