Бришат задници со парите и се бањаат со нив: Светот се згрози од децата на познатите богаташи, од една фотографија ќе ви се згади

И додека во светот милиони луѓе гладуваат, останатите не знаат што да им прават на парите во вистинска смисла на зборот.
Фотографиите од младите богаташи го преплавија интернетот овие денови, а тие на истите се фалат преку социјалните мрежи со своите скапоцени автомобили, часовници, брендирани облеки, купчиња пари, авиони и што уште не…


Судејќи по фотографиите овие деца на богати родители немаат чувство за вредноста на истите, па често се капат во нив, бришат задници со нив и ги кинат или палат.
Илјадници корисници на Инстаграм секојдневно ги осудуваат овие нивни гнасни постапки, но попусто, се додека не им дојде памет уверете се дека овие слики во продолжение се реални.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.