Буквално има стомак до заби – Луна Џогани во седмиот месец од бременоста се соблече, фановите и порачаа само едно

Loading...

Српската пејачка Луна Џогани е во седмиот месец од бременоста и ужива во секоја смисла на зборот.
Таа откако се врати од одморот во Дубаи каде беше заедно со своето момче Марко Миљковиќ буквално не престанува да споделува со фановите што прави по дома.
Овој пат таа со фановите додека е во исчекување на својата ќерка сподели фотографија во кратка маичка со гол стомак буквално до заби.
Содржината продолжува после огласот
Страдаат од простатитис, 2 дена и проблемот е решен! Погледнете како
Sponosored by MonadPlug
По оваа воодушевените фанови само и посакаа што побрзо да се породи за да видат како изгледа малата принцеза Миа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

loading...