Вака изгледа кога една од најголемите sвезди е фатена пијана

Loading...

Дуа Липа беше со своето момче Анвар Хадид на роденденска забава со пријатели во Калифорнија и не успеа да се скрие од папараците.
25-годишната Дуа Липа, чии родители се од Косово, е една од најголемите светски поп-sвезди, па папараците го следат секој нејзин чекор.
Пејачката е снимена со своето момче, музичарот Анвар Хадид (21) кој е брат на светски познатите модели Бела и Џиџи Хадид. Дуа и Анвар беа на роденденска забава со пријатели во Калифорнија и беше очигледно дека таа премногу испила.
Липа одеше претпазливо и полека додека Хадид и беше поддршка и ја држеше за рака, криејќи го лицето од папараците. Пејачката, која е позната по своите секси изданија, беше во фармерки, топ и патики.

loading...
Loading...