Вака изгледа Луна Џогани на снимањето на нејзиниот прв видео запис

Loading...

Луна Џогани ја однесе победата во регионалното шоу „Задруга“ .
Веднаш по победата таа одлучи да се посвети на својата музичка кариера и беше во Скопје каде што ја снимаше својата прва песна.

 

View this post on Instagram

 

Deveti krug…#soon ? @toxicserbia Girls-? @plesni_klub_evolution #lunadjo #devetikrug

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on


Сега Луна се пофали на својот „Инстаграм“ профил дека заврши снимањето на нејзиниот прв спот и дека е презадволна од резултатите.
За таа прилика, Џогани носеше провокативна комбинација која повеќе открива од што покрива.

 

View this post on Instagram

 

Jedna za dobro jutro ??‍♀️ #soon #lunadjo #devetikrug @toxicserbia

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

loading...