Вака изгледа Јелена Ѓоковиќ кога прави ајвар

Loading...

Сопругата на најдобриот тенисер на светот Новак Ѓоковиќ, Јелена Ѓоковиќ покажа како подготвува зимница.
Имено, Јелена преку социјалните мрежи покажа како подготвував ајвар.
„Ајвар по наше“, напиша таа во описот на фотографијата.


Инаку, Јелена нема да биде покрај Новак на неговиот турнир во Њујорк. Според правилата, тенисерот не може да однесе во Њујорк повеќе од 3 члена на семејството, па така тој некое време ќе биде разделен од семејството.

loading...