Ваков фустан стои само на совршена фигура, Северина повторно блеска

Loading...

Како и сите други славни жени, така и Северина, се случува да направи модно промашување.
Но, најчесто, пејачката изгледа совршено.
Така е и сега, во овој фустан кој одлично стои само на добро оформено тело.
Бидејќи таа навистина може да се пофали со совршена фигура, овој фустан е како скроен за неа.

 

View this post on Instagram

 

Never give up… #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina #zahvalnazasve #magictourmustgoon

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

loading...