Ванда Икарди провоцира со разголени фотографии

Ванда Икарди провоцира со разголени фотографии

Менаџерката и сопруга на напаѓачот на ПСЖ, Мауро Икарди, провокативната Ванда Икарди, повторно ги разгоре страстите и фантазиите кај нејзините обожаватели со две нови фотографии на кои позира целосно гола.

„Добра ноќ“, посака Ванда на нејзиниот Инстаграм профил покрај фотките на кои позира целосно разголена.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.