Ванеса Брајант го отклучи својот Инстаграм профил, истовремено забрани коментирање

Loading...

Ванеса Брајант го отклучи својот Инстаграм профил, истовремено забрани коментирање.
Поради ова нејзниот профил од еден милион фоловери порасна до вртоглави над седум милиони за рекордно време.
На последната тамошна објава се гледа поддршката и сочувството кое што доаѓа од сите страни на глобусот. Ванеса постави фотографија на целото семејство заедно и им се заблагодари на сите за молитвите кои ги упатија кон нејзиното семејство деновиве.
Повеќе за трагедијата на Коби ТУКА

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...