Вежбајте седум минути во вашиот дом за фит тело

Loading...

Вежбајте седум минути во вашиот дом за фит тело.

Седум минути вежбање е секогаш подобро од нула минути, нели? А сите имаме седум минути наутро, нели?

Со овој мини тренинг ќе го разбудите телото наутро, ќе ги активирате мускулите, ќе го раздвижите метаболизмот и ќе имате енергија за целиот ден.

Со редовно вежбање секој ден по седум минути ќе ја стекнете навиката за вежбање и ќе развиете кондиција за да се зафатите со поинтензивно вежбање.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...