Вежби за целото тело: 50 секунди вежбај, 10 секунди паузирај

Во ова тренинг видео ќе погледнете сет вежби за целото тело во траење од 30 минути според принципот 50 секунди вежбај, 10 секунди одмори.
За вежбите не ви треба опрема, ниту треба има потреба да ги повторувате

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.