Вереникот не се одвоил од неа: Џенифер Лопез се појавила во издание во кое ретко може да ја видиме!

Loading...

Џенифер Лопез се појавила на модна ревија со вереникот Алекс Родригез, а со својот изглед направила сите да гледаат во неа, наместо во моделите.
Родригез не се одвојувал од Џенифер, па дефинитивно и самиот забележал дека избраничката му изгледа беспрекорно.
Лопез облекла краток црн фустан со длабоко деколте, а косата ја врзала во пунџа и од детали носела впечатлив блескав ѓердан.

loading...