Вереникот не се одвоил од неа: Џенифер Лопез се појавила во издание во кое ретко може да ја видиме!

Џенифер Лопез се појавила на модна ревија со вереникот Алекс Родригез, а со својот изглед направила сите да гледаат во неа, наместо во моделите.
Родригез не се одвојувал од Џенифер, па дефинитивно и самиот забележал дека избраничката му изгледа беспрекорно.
Лопез облекла краток црн фустан со длабоко деколте, а косата ја врзала во пунџа и од детали носела впечатлив блескав ѓердан.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.