Верижен судир во Карпош- еден автомобил превртен на кров

Loading...

Сообраќајна несреќа во која учествувале 3 возила, а едно од нив се превртело на кров, се случи претпладнево на улицата „Никола Тесла“ во Карпош 2.
За среќа, според очевидци, нема жртви.

loading...