Вечерва се случуваше вистинска драма во Шутка

Loading...

Вечерва се случуваше вистинска драма во Шутка.
Како што информираат од МВР нападнати биле три лица, од кои двајца полициски службеници, а било пријавено дека тројцата внеле женско лице во комбе.

Жителите ги нападнале овие лица за кои сметале дека се киднапери кои изминатиов период имале неколку обиди да украдат дете.

loading...