Вељко и прати на Цеца приватна фотографија што прави со трудната Богдана во карантин, па пејачката не издржа- ја сподели со сите

Loading...

Синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ наскоро треба да стане татко по прв пат, а радоста за тоа не ја крие ниту неговата мајка која ќе стане баба по прв пат.
Пејачката Цеца на својот Инстаграм профил сподели со фановите фотографија од Вељко и нејзината снаа Богдана.

 

View this post on Instagram

 

Rastemoooo!!!!!👏🏻🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on


Парот на фотографијата е во домашна атмосфера, во домот на Богдана во Тител каде се во изолација, а Вељко е клекнат и го бакнува нејзиниот труднички стомак.
Цеца под фотографијата напиша: „Растеме“, а фановите во коментари и честитаа на Цеца и посакаа младиот брачен пар да биде вечно среќен.
Сите знаеме дека тајната на секој бургер од „McMuffin“ е редоследот по кој се редат состојките. Затоа, целата постапка погледнете ја во видеото во продолжение…

loading...