Вељко наполни 24 години: Цеца и Анастасија јавно му го честитаа роденденот

Вељко Ражнатовиќ денес наполни 24 години, а по тој повод неговата мајка Цеца Ражнатовиќ и сестрата Анастасија јавно му честитаа.
Фолк ѕвездата се огласи на Инстаграм и му посака сè најдобро на нејзиниот наследник.
„Среќен роденден, љубов моја“, напиша Цеца.
И Анастасија му честиташе на својот брат.
„Среќен роденден, убавецу. Те сакам најмногу“, му напиша Анастасија на Вељко.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.