Видео: Големите гради ги засенија преубавите манекенки

Loading...

Не е лесно да се дојде до израз помеѓу преубавите манекенки како Ирина Шајк и Александра Амбросио, но токму тоа и тргна  од рака на sвездата од реалното шоу Mob Wives, Биг Енг.

Ангела Биг Енд Раиола е добро позната на американската публика, а благодарение на видеото кое го сними Брус Вибер таа стана доста популарна.
„Бујната“ ѕвезда успеа во тоа што многумина го сонуваат, ги засени преубавите манекенки. И тоа не било кој туку туку Ирина Шајк и Александра Амбросио.
Ова тројка го красат новиот број на магазинот Carine Roitfeld CR Fashion Book, a видеото е само најава за раскошниот едиторијал.Не е лесно да се дојде до израз помеѓу преубавите манекенки како Ирина Шајк и Александра Амбросио, но токму тоа и тргн

loading...