Видео: Дали Цеца има наследничка?

Loading...

На ова видео може да ја погледнете ќерката на Цеца- Анастасија,  која пее песна од својата мајка. Ова не е прв пат ќерката на Цеца јавно да настапува. Како и многу други деца на познати личности и таа ги следи стапките на својата  мајка.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.На ова видео може да ја погледнете ќерката на Цеца- Анастасија,  која пее песна од својата мајка. Ова не е прв па

loading...