Видео: Екипата е пак заедно во The Hengover part III

Loading...

Warner Brothers го објави првиот трејлер за третото продолжение на мега-популарната комедија, The Hangover. Во најновото продолжение екипата од првите два дела ќе тргне во Тихуана, Мексико, во обид да го спаси нивниот проблематичен пријател Алан, кој е однесен во ментална болница. Погледнете го одличниот трејлер, во кој има буквално се: затворски бунт, полицаец и жирафа, хаос на автопат, чуден погреб.. Со истиот тим составен од Бредли Купер, Зек Галифанакис, Ед Хелмс и Џастин Барта се враќаат таму каде првпат не “маѓепсаа”- Лас Вегас!

Режисер на третиот дел е повторно Тод Филипс (Due Date, Old School). Заедно со Крег Мазин тој го напиша и сценариото. The Hangover 3 ќе започне да се прикажува во Cineplexx на 30-ти мај.
Warner Brothers го објави првиот трејлер за третото продолжение на мега-популарната комедија, The Hangover. Во најново

loading...