Видео: Емина Јаховиќ сними реклама со својот сопруг

Loading...

Емина Јаховиќ со својот сопруг Мустафа Сандал сними нова реклама во Турција. Турскиот пејач во неа се обидува да ја заведе својата сопруга, а на крајот тоа му успева.
Во рекламата турската ѕвезда можеме да ја видиме во улога на келнер кој се обидува да привлече внимание на преубавата гостинка во клубот , која ја глуми неговата сопруга Емина. На совет на неговиот колега тој зема таблет кој му дава многу можности да ја освои својата симпатија.
Брачниот пар Сандал со ова интересно и романтично видео ни ги покажуваат сите предности на технологијата, но и уште еднаш докажуваат дека одлично функционираат како тандем.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Емина Јаховиќ со својот сопруг Мустафа Сандал сними нова реклама во Турција. Турскиот пејач во неа се обидува да ја за

loading...