Видео: Згодната Аделина повторно покажа малку повеќе

Аделина Таири заедно со својот партнер Ванчо Ангелески, повторно воодушевија нa сцената во втората епизода од шоуто „Танц со ѕвездите“, кое се емитува на националната телевизија. Погледнете го видеото и уживајте во прекрасната изведба на танцовата двојка.Аделина Таири заедно со својот партнер Ванчо Ангелески, повторно воодушевија нa сцената во втората епизода од шоуто &b

Пронајдете не на следниве мрежи: