Видео од обидот на ЖОЛТИТЕ ЕЛЕЦИ да влезат во ЕУ парламентот во Брисел

Loading...

Видео од обидот на ЖОЛТИТЕ ЕЛЕЦИ да влезат во ЕУ парламентот.

BREAKING: Yellow vest protesters try to enter the European Parliament in Brussels

Gepostet von Voice of Europe am Samstag, 8. Dezember 2018

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...