Видео од предупредувачките ракети кои ги испука рускиот брод кон бродот на Велика Британија

Loading...

Видео од предупредувачките ракети кои ги испука рускиот брод кон бродот на Велика Британија во близина на Крим, за да го предупреди дека е навлезен во руски води.

Линк до ПУЛС24 на ТЕЛЕГРАМ

Директен линк до видеото кое поради цензура го постираме на ТЕЛЕГРАМ: https://t.me/puls24mk/85

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...
Loading...