ВИДЕО: Поранешното момче на Ким со нова песна–Јас бев првиот кој спиел со неа !

Loading...

Ким никако не може да избега од минатото. Нејзиниот поранешен дечко сега објави нова песна наречена “I Hit It First”.
Таа ги проживува најдобрите денови. Во среќна врска е со Кание Вест, и го чекаат нивното прво дете, но некои духови од минатото не мислат да бидат заборавени.
Освен тоа што е уште официјално во брак со кошаркарот Крис Хамфрис, и екс-дечкото Реј Ј, со кого сними домашно видео, сега и предизвикува проблеми.
Најави нов сингл во кој го провоцира Кание Вест велејќи: “Јас прв спиев со неа, и е опишан во детали нивниот сексуален живот, пишува TMZ.
“Можеби преминала на рапери и кошаркари, но јас сум прв спиев со неа. Нејзината глава и одеше на север а задникот на југ, но сега одлучи да и оди на запад (West). Без оглед на тоа каде и со кого е, и понатаму припаѓа во мојот кревет “, е само дел од песната Реј-J, а, на насловната страница на синглот се наоѓа слика на Ким во костим за капење, каде беше потврдено за кого се работи.
Раперот, наводно, планира да сними и спот во кој ќе се појави двојничка на Ким.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Ким никако не може да избега од минатото. Нејзиниот поранешен дечко сега објави нова песна наречена “I Hit It First”.

loading...