ВИДЕО: Урнебесен виц, како да запознаеш девојка

Loading...

Сигурно се сеќавате на познатите вицеви за босанските херои Мујо и Хасо. Во старите добри времиња суте знаевме барем по 10 вицови поврзани со босанците Мујо и Хасо.
Сега постои видео проект во кој сите нивни вицеви се претворени во скечеви кој ги гледа огоромна публика на нивните сајтови.
Погледнете го скечот Дедо од Босна, и уживајте. Ние се изнасмеавме. А можете и во порака на фан страната да ни дадете предлог што би сакале да подлегнете…

loading...