Викторија Бекам ги облече најмодерните панталони оваа есен: Дали ве освоија и вас?

Loading...

Широките ногавици неодамна се вратија и целосно ги освоија жените ширум светот. Веднаш потоа следеше тренд што го заборавивме, а тоа се панталони ѕвонарки, кои беа незамисливи да не се носат на крајот на 20 век.
Жените убаво ги прифатија, а една од нив е успешната модна дизајнерка Викторија Бекам.
Викторија е голем обожавател на класичната мода и безвременските парчиња, па во нејзината гардероба дефинитивно имаше ногавици во форма на ѕвонче.
Викторија Бекам гостуваше во утринската програма „Добро утро Америка“ и го донесе овој модел, но на поинаков начин од она што сме навикнати да го гледаме на неа.

10/11/2021 Victoria Beckham puts on an animated display while on set at Good Morning America in New York City. The 47 year old fashion designer wore a bright red blouse paired with yellow trousers and green handbag.,Image: 637755279, License: Rights-managed, Restrictions: NO usage without agreed price and terms. Please contact [email protected], Model Release: no, Credit line: TheImageDirect.com / The Image Direct / Profimedia

Дизајнерката излезе од рамката на темни бои што ја носеше долго време и сега носи жолти ѕвонарки во комбинација со портокалова блуза.
Викторија во последно време е склона кон експерименти со модата, ја гледаме во шарени дизајни и сет навидум некомпатибилни бои.
Дали ѕвонарките ве освоија и оваа есен?

loading...
Loading...