Викторија Лоба си замина од Македонија- испрати поздрав од светската метропола

Македонската пејачка Викторија Лоба по патувањето на Флорида, замина во Русија.
Таа објави неколку фотографии од Црвениот плоштад во Москва.
Инаку, Лоба има и руско потекло, па посетата на родната земја ќе ѝ помогне да си ги наполни батериите.
Погледнете:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.