Вилата на Цеца никогаш поукрасена: Балони на сите страни, а на влезот пораката за внукот најмногу го разнежни Вељко

Loading...

Вечерва во семејната вила на пејачката Цеца се подготвува вистинска забава и мекици за раѓањето на нејзиниот внук Жељко Ражнатовиќ.
Луксузната забава веќе започна, а во домот трубачите свират без престан речиси цел ден.
Додека Вељко беше во болница и славеше за раѓањето на неговиот син Цеца се погрижи за украсување на домот.

Доказ дека парите не се проблем, е луксузното китење на домот, особено на влезот пред вилата на пејачката.
Богдана инаку се породи во приватна болница во Белград, а ја породи истиот гинеколог кој ја породуваше пејачката со Вељко и Анастасија

 

loading...