ВИСТИНСКОТО ЛИЦЕ НА АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ! Пејачката без трошка шминка

Loading...

Анастасија Ражнатовиќ во лежерна гардероба и без шминка.
Анастасија Ражнатовиќ неодамна ги изненади сите кога на својот Инстаграм сподели стари фотографии со Александра Пријовиќ, на која на тој начин и го честиташе роденденот, а сега на своите следбеници им покажа како изгледа надвор од сцената.
Пејачката е позната како некој кој не се срами да покаже како изгледа без шминка, фризура и секси облека, а новото секојдневно издание предизвика лавина позитивни реакции на нејзиниот Инстаграм.
Анастасија сподели видео од автомобилот во кое пее додека на себе има широк дуксер и го покажува своето „вистинско лице“.

loading...
Loading...