Виц: АНКЕТА

Ги прашуваат млада девојка од 20 години, жена од 40 години и баба од 65 години од кој материјал е направен пенисот:


Девојката одговара: Коска
Тетката одговара: Гума
А бабата одговара: Ластик

Виц: Шопинг во Бугарија

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.