Виц: АНКЕТА

Loading...

Ги прашуваат млада девојка од 20 години, жена од 40 години и баба од 65 години од кој материјал е направен пенисот:


Девојката одговара: Коска
Тетката одговара: Гума
А бабата одговара: Ластик

Виц: Шопинг во Бугарија

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...