Виц на денот

Мујо го прашува Хасо во кафана:

– Зошто мижиш додека пиеш?

– Докторот ми рече дека не смеам да погледнам алкохол.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.