Виц: Потрефување

На некој дечко во кино, сред филм му се припрдело. Го фатил срам па го размрдал столот да крцка… демек од него било. На тоа човекот позади искоментирал:
– Дечко, го потрефи по звук, али не и по мирис.

Виц: СОВЕТИ

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.