ВИЦ: Слаба ерекција

Loading...

Си бил некој човек кој пател од слаба ерекција…
Побарал совет од лекар, овој му препишал вијагра.
Човекот среќен испил 2-3 апчиња одеднаш и нон стоп му бил дигнат.
Среќен така е*ел се што стигнал, жена, деца, комшии сите селани по ред све живо по*бал…
Сега пак проблем било да го симне.
Се појавува пак кај докторот.
– Колку апчиња испи?
– 2-3.
– А ууууу… си претерал.
Сега пробај дома со струја некако пецни го па треба да се спушти.
Видел невидел човеков отишол дома, во дворот нашол акумулатор го поврзал и го пецкал…
Го видел некој соселанец, сиот исплашен се растрчал низ селото и на цел глас викал:
– Бегајте луѓеееее … Овој пак го полнииии…

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...