Ви излезе жицата од градникот- немојте да ја фрлате, секоја жена треба да го знае овој трик

Ако носите градници со жица, сигурно некогаш сте биле негрвозни откако жицата ќе ви излезе од градникот.
Иако некои дами често таа жица веднаш ја вадат, се советува тоа да не се прави, затоа што градникот тогаш го губи својот облик.
За да не се повредувате со жицата која излегува од градникот, ве советуваме да го пробате овој трик.
Од голема помош ќе ви биде дневна влошка, која поради својата самолепливост е одличен соработник при овој проблем, а доволно е да исечете мал дел. Во продолжение погледнете како уште може да го решите овој проблем.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.