Вкусен напиток кој штити од настинка и го зголемува либидото

Loading...

Можете да бидете силни и секогаш во форма благодарение на овој напиток.
Состојки
3 моркови
• 1 лажичка ѓумбир
• 1 јаболко
• 1 лимон
Подготовка
Добро измијте ги состојките и излупете ги. Ставете ги во блендер сите заедно и измиксајте. Напитокот е готов за пиење. Уживајте!

loading...