Владата ги запре извршителите!

Loading...

Владата ги запре извршителите!

Во твит кој беше објавен пред околу 1 час техничкиот премиер Спасовски објави дека Владата ги запира дејствата на извршителите до 30 јуни. Тоа е нешто повеќе од 3 месеци од сега.

Повеќе информации и анкети можете да најдете на нашата Фејбук страница!!!

Па потоа прочитајте уште и ова:

Путин во посета на болница каде што се лечат заразени со КОРОНА ВИРУС (видео)

Шокантно – 9 ЕУ држави му забраниле прелет на рускиот авион со помош за Италија

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...