ВЛЕЗЕ И МЕ НОКАУТИРАШЕ, ГО ГОЛТНАВ ЈАЗИКОТ, КРВТА ПРСKАШЕ: Пејачката на Гранд опиша како нејзиниот поранешен љубовник крвнички ја тепал

Марина Радосављевиќ беше претепана на 4 август во Врњачка Бања. а наводно била претепана од нејзиниот поранешен љубовник И.Т., кој, како што таа кажа, се предал во полиција.

ВЛЕЗЕ И МЕ НОКАУТИРАШЕ, ГО ГОЛТНАВ ЈАЗИКОТ, КРВТА ПРСKАШЕ: Пејачката на Гранд опиша како нејзиниот поранешен љубовник крвнички ја тепал

Вознемирената пејачка на Гранда го контактирала Курир.рс од болницата каде е веќе неколку дена.

Бев со мојата пријателка и нејзините пријатели. Пријдоа некои момци кои беа познаници на мојот пријател. Претежно бевме опкружени со луѓе од Бања. Го видов кога влегов. Тој помина покрај мене. Кога ја излегов од ВИП сепарето, останав во шанкот. Цела компанија беше таму, не го видов и мислев дека си отишол дома. Кога погледнав во часовникот беше петнаесет до три часот наутро и помислив да си одам дома. Во еден момент тој ги расфрла сите мажи околу мене и ме нокаутираше. Се онесвестив, велат го голтнав јазикот. Мојата пријателка ја виде само крвта и не се сеќавам на ништо друго бидејќи паднав во безсознание и само забележав како тој бега низ маглата. Ме ставија на носилка и ме однесоа во болница.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.