Внуката на Беквалац стана пејачка- гласот и го споредуваат со нејзината тетка, а кога ќе ја видите во танга ќе се препотите

Loading...

Новата ѕвезда за која зборува целиот регион кога станува збор за музиката е младата Зои (21) ќерка на Драгана Беквалац.
Имено внуката на Наташа Беквалац тргна по стапките на својата тетка и ја сними својата прва песна „Ето“.

 

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Zoí (@zodackwhite) on

Зои од мали нозе покажала талент кон музиката, а истиот го докажа неодамна кога започна да плива во музичкиот шоу биз.
Спотот за песната ја сними во Милано, а многумина ја споредуваат со нејзината тетка и по изгледот и по бојата на гласот.

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Zoí (@zodackwhite) on

Во продолжение погледнете го спотот и уверете се самите:

loading...