Водителката им даде да ја удираат во задникот во живо во емисија

Loading...

Мексиканската телевизиска презентерка на временска прогноза, атрактивната 27 годишна Јанет Гарсија, на работа дојде во дрес од репрезентацијата. Таа на Мексико заедно со колегите им посака среќа на Светското првенството со ритуал во програма во живо.


Фудбалското лудило се повеќе го зафаќа светот. Огнените Мексиканци живеат за добар резултат во Русија, се е во боите на руската репрезентација, па и временската прогноза која ја води веројатно најсекси водителката на светот, 27 годишната Јанет Гарсија.


Мексиканката во програма во живо и посака среќа на репрезентацијата со ритуал во кој учествуваа двајца нејзини колеги. Како изгледаше тоа погледнете доле.

Откако Јанет работи во мексиканската телевизија Хој, гледаноста на временската прогноза цело време расте. Многу Мексиканци ја гледаат прогнозата, а дека после неа немаат поима какво ќе биде времето.

loading...