Водителката со задник од „милион долари“ сними видео во танга

Мексиканската водителка на временска прогноза Џенет Гарсија (28), која медиумите ја прогласија за најсексапилно ТВ-лице, на Инстаграм сподели видеоснимка во која гордо го покажува најголемиот адут – својот задник.

 

View this post on Instagram

 

Weekend ?☀️

A post shared by Yanet Garcia ?? (@iamyanetgarcia) on


Како што можете да забележите, не станува за чист дар од мајка природа – згодната Џенет редовно вежба, посетува салони за убавина, а не е исклучено да се вмешани и прстите на естетски хирург. Како и да е, резултатите се навистина восхитувачки.

 

View this post on Instagram

 

Saturday ???

A post shared by Yanet Garcia ?? (@iamyanetgarcia) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.