Водителка под дејство на алкохол ја допираше кој стигне

Loading...

Нејзиното шоу неодамна започна да се емитува на ТВ екраните, а за поголемо внимание, оваа жена е спремна на се.

Џени Мек  Карти никогаш немала проблем јавно да го покажува своето тело, а доказ за тоа се и фотографиите во магазинот Плејбој. Оваа глумица, модел а од неодамна и водителка со своите 40 години изгледа совршено. Затоа воопшто и не е чудно што без проблем ги покажува своите облини. Сепак може да се каже дека овој пат, може да се каже дека отишла малку подалеку.

 
Со желба да го промовира своето ново шоу, дала се од себе да биде приметена од страна на јавноста.  Па така на гостите во шоуто им приреди вистинско уживање, дозволувајќи им да ја допират кај ќе стигнат. Не избирајќи дали се тоа мажи или жени, Џени уживала во вниманието, а се зборува и дека пред почетокот на емисијата конзумирала алкохол.
 
Извор:cafe.baНејзиното шоу неодамна започна да се емитува на ТВ екраните, а за поголемо внимание, оваа жена е спремна на се.

loading...