ВОДИТЕЛКА ПУШТИ „ГУЛАБ“ ПРЕД ГЛЕДАЧИТЕ! Се обиде да се извади, но СЕ СЕ СЛУШНА (ВИДЕО)

Еве што вели таа, бидејќи верувале или не, се разговарало!

Водителката Венди Вилијамс на столбот на срамот поради прашањето што ги мачи гледачите – дали „испушти гас“ пред камерите или не?

На шоуто од минатиот петок Венди зборуваше и брзо напред, а имаше „препознатлив“ звук.

55-годишната водителка зборувала за американскиот фудбалер Одел Бекам Јуниор, кој западнал во неволја откако удрил полицаец кога многумина помислиле дека таа прднала.

Иако водителката не го коментираше инцидентот, многу гледачи се убедени дека го слушнале несреќниот ветер, а некои се пошегуваа дека не можат да спијат поради тоа.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.